За сетен път горди и развълнувани споделяме успеха на нашите ученици!
Отборът на ОУ „Св. Патриарх Евтимий“ – гр. Пещера с ръководител г-жа Елена Ванчева отново се класира на първо място в областния етап на ученическото състезание „Млад спасител“, доказвайки знания, умения и истински отборен дух!
В оспорвана надпревара, преминавайки през предизвикателства като действия при земетресения, наводнения, пожари и оказване на първа помощ, нашите ученици показаха, че са не само отлично подготвени, но и готови да помагат и спасяват.
Вярваме във вас: Боряна Тодорова, Мариана Цекова. Мариян Кабаков, Томина Яньова и Мехмед Табаков и ви желаем отлично представяне и в националния етап на състезанието!
Успех, шампиони!

